Doświadczeni psychoterapeuci zapraszają na konsultację

Historia gabinetu

Pomocą psychoterapeutyczną zajmujemy się ok kilkunastu lat. Nasza praca psychoterapeutyczna od początku koncentrowała się na osobach dorosłych doświadczających szeroko rozumianych trudności emocjonalnych i psychicznych. Z uwagi na fakt, że nasze kompetencje wynikają z licznych szkoleń, które obejmowały pracę indywidualną, par i rodzin oraz grupową to zakres naszych psychoterapeutycznych działań jest bardzo szeroki.

Dodatkowym obszarem naszych zainteresowań była od początku pomoc i wspieranie tzw. „młodych rodziców” szczególnie matek. Od lat tworzyłyśmy ofertę wsparcia dla tej grupy osób. Nasza praca z rodzicami obejmowała konsultacje, warsztaty i wykłady a czasem pracę w diadzie rodzic – dziecko.

Od kilku lat wspieramy też kobiety i mężczyzn w sytuacji okołoporodowej z uwzględnieniem wszelkich trudności, które niesie ona za sobą w tym wczesne i późne utarty, wcześniactwo lub niemożność zajścia w ciążę. Praca w tym zakresie poparta jest nie tylko licznymi szkoleniami ale również pracą na oddziałach ginekologiczno- położniczych i patologii noworodka. Wiedza która płynie z naszych doświadczeń z bardzo małymi dziećmi oraz tworzenia się relacji na najwcześniejszym etapie rozwoju człowieka stanowi podstawy pracy psychoterapeutycznej, którą oferujemy.