Psycholog / Psychoterapeuta
Brief info

Jestem psychologiem i certyfikowanym psychoterapeutą, analitykiem grupowym.
W 2005 roku ukończyłam studia na Wydziale Psychologii UW.

Psychoterapii uczyłam się w ramach czteroletniego Studium Terapii Rodzin Stowarzyszenia OPTA, gdzie szkoliłam się w pracy indywidualnej i w pracy z rodzinami. Ukończyłam studium, otrzymując dyplom.
Przez kolejny rok brałam udział w Kursie Intensywnej Krótkoterminowej Psychoterapii Dynamicznej prowadzonym w Laboratorium Psychoedukacji. Kolejne czteroletnie szkolenie rozpoczęłam w 2010 roku w Instytucie Analizy Grupowej Rasztów.
Uzyskałam certyfikat psychoterapeutyczny analityka grupowego, uznawany przez NFZ. Jestem również członkiem tego instytutu.

Aktualnie pracuję jako psychoterapeuta indywidualny, par i grupowy.

W międzyczasie ukończyłam szereg kursów poszerzających moją wiedzę na temat psychoterapii oraz relacji rodzinnych ze szczególnym uwzględnieniem niemowląt i małych dzieci m.in.:
- kurs mediacji rodzinnej,
- kurs „Szkoła dla rodziców i wychowawców”,
- szkolenie kończące się certyfikatem mentora metody SAFE, programu promującego bezpieczne przywiązanie,
- kursy z psychiatrii niemowląt, w tym czynny udział w seminarium z obserwacji niemowląt metodą Ester Bick.

Na początku mojej drogi zawodowej byłam związana ze Stowarzyszeniem Pomocy Dzieciom „Gniazdo”, gdzie pracowałam z rodzinami. W tym okresie odbywałam liczne staże w ośrodkach interwencyjnych i poradniach pomocy psychologicznej.

Od 2008 roku jestem zatrudniona na stanowisku psychologa w szpitalu psychiatrycznym w Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii i Rehabilitacji.

Od kilku lat realizuję program wsparcia i pomocy dla rodzin „Pomoc Rodzicom” w ramach, którego prowadzę warsztaty i wykłady dla rodziców oraz konsultacje i pracę w diadzie matka-dziecko. Swoją pracę psychoterapeutyczną prowadzę w oparciu o teorie systemowe i psychoanalityczne.